Warning: include_once(core/fields/text.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/starter/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 367

Warning: include_once(): Failed opening 'core/fields/text.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-content/themes/starter/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 367
Kardiolog. Diagnostyka kardiologiczna. Leczenie chorób serca | Gdynia

Gabinet kardiologiczny w Gdyni

Doświadczony kardiolog zaprasza!badania profilaktyczne

Nazywam się Elżbieta Krzymińska – Stasiuk i jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii. W moim gabinecie udzielam konsultacji z zakresu chorób układu sercowo- naczyniowego oraz przeprowadzam badania elektrokardiograficzne i wykonuję echokardiografię.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób serca oraz układu krążenia. W mojej poradni każdemu pacjentowi oferuję pełną opiekę medyczną z zakresu kardiologii.

Przeprowadzam kompleksowe badania, takie jak usg, tj. echo serca. Zapraszam do mojego gabinetu nie tylko osoby chore, ale również zdrowe. Jako specjalista w swojej dziedzinie, chętnie każdemu z Państwa udzielę rzetelnych porad związanych z profilaktyką kardiologiczną i utrzymaniem zdrowego trybu życia.

W moim gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji w języku angielskim.

Diagnostyka kardiologiczna

Choroby sercowo – naczyniowe to obecnie jedne z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Ich rozwojowi sprzyjają nie tylko uwarunkowania genetyczne czy fizjologiczne, ale także nieprawidłowy tryb życia. Stres, nadużywanie alkoholu, uzależnienie od nikotyny i inne czynniki zwiększają ryzyko zwału serca, nadciśnienia tętniczego czy miażdżycy. Nie czekaj, aż choroba Cię zaatakuje! Przyjdź do poradni kardiologicznej i zasięgnij profesjonalnej porady.

Specjalista kardiolog

Osobom przewlekle chorym gwarantuję stałą opiekę, systematyczne kontrolowanie rozwoju choroby oraz zapobieganie jej skutkom. Osobom zdrowym z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące najskuteczniejszych sposobów przeciwdziałania rozwojowi chorób układu krążenia.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Serdecznie zapraszam, doktor medycyny – kardiolog Elżbieta Krzymińska – Stasiuk.

Gabinet kardiologiczny

Zapraszam do mojego gabinetu osoby chore, jak i zdrowe. Zajmuję się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem kardiologicznym. Na miejscu w poradni wykonuję podstawowe badania układu krążenia, w razie potrzeby wystawiam skierowania na dalsze i bardziej szczegółowe badania laboratoryjne lub specjalistyczne. Utrzymuję stały kontakt z lekarzami zajmującymi się innymi dziedzinami medycyny, dzięki temu zapewniam każdemu mojemu pacjentowi prawidłową i dokładną diagnostykę oraz skuteczne leczenie.